logo serwisu dobrapozyczka-bezbik.org.pl


Optima, Gros Kapitał i „Pożyczki Marka”

Oferta parabanków - optimaPrzed nami ostatnia prezentacja firm pozabankowych, które oferują dobrą pożyczkę.

Na wstępie pragniemy Państwu wyjaśnić, iż każda z nich działa na podobnej zasadzie jak Provident czy „Bocian Pożyczki. Do wyboru mamy więc opcję przelewu zobowiązania na konto, lub bezpośrednio do ręki. Oczywiście, druga opcja związania z odbiorem osobistym przez pracownika firm kolejnej raty, jest znacznie droższa.

Każdy z parabanków działa już od kilku lat. Są więc godne zaufania. Nie mają też dużych wymagań wobec swoich przyszłych klientów. O gotówkę nie mogą starać się tylko osoby bezrobotne.

Oferta Optimy

Parabank proponuje dla nowych klientów pożyczki już od 200 do 2800 złotych. Przy najniższej opcji spłata zadłużenia rozłożona jest na 40 tygodni. Kwota jednej raty wyniesie nas wtedy mniej niż 10 zł. ! Jeżeli jesteśmy zainteresowani Optimą, musimy najpierw zadzwonić na ogólnopolski numer tel. 801 800 400. Konsultant zapyta o nasze oczekiwania i rejon zamieszkania, aby następnie przydzielić nam pracownika, działającego w pobliżu Państwa miejscowości.

Gros Kapitał

Firma użycza zobowiązań na kwotę od 300 do nawet 6 tys. złotych. Działa jednak tylko w 4 województwach tj. dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim. Procedura przyznania gotówki jest bardzo podobna. W pierwszej kolejności dzwonimy na numer tel. 500150810 i gdy będziemy mieszkać, w rejonie gdzie działa przedstawiciel parabanku umawiamy się na spotkanie. Formalności załatwiamy już na miejscu.

Pożyczki Marka

Spółka oferuje tzw. chwilówki na kwotę do 500 zł z maksymalnie miesięcznym terminem spłaty długu. Oznacza to, że po miesiącu jesteśmy zobowiązani do oddania całej sumy pożyczonych pieniędzy wraz z dodatkowymi kosztami zawartymi w umowie. Marka udziela także należności na dłuższy czas. Przy wyborze takiej opcji, raty spłacamy w równych tygodniowych ratach. Procedura przyznania długu jest taka sama jak u poprzedników. Telefon kontaktowy do firmy to 801 540 404.

Mamy nadzieję, że na naszej stronie znaleźliście niezbędne informacje, które posłużą Wam, przy dokonywaniu wyborów finansowych. Zawarliśmy tutaj informacje o najbardziej znanych parabankach oszczędzając Wam jak i nam cennego czasu. Prosimy jednak pamiętać, że w żadnym wypadku nie staramy się nikogo namawiać. Ostatecznie to do Państwa należy decyzja.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt | Obrazki zamieszczone w witrynie zgodnie z licencją Creative Commons | Google | Polityka prywatności w serwisie | Witryna dobrapozyczka-bezbik.org.pl korzysta z Cookies. Więcej informacji tutaj.